سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خطِ مقدم
شلیک شده توسط ی دوشنبه 90 تیر 27 جامانده(تخریب چی)

بسم الله الرحمن الرحیم

چه کسی می تواند این معادله را حل کند؟؟

 چه کسی می داند فرود یک خمپاره قلب چند نفر را می درد؟ چه کسی می داند جنگ یعنی سوختن ،یعنی آتش ،یعنی گریز به هر جا ،به هر جا که اینجا نباشد ،یعنی اضطراب که کودکم کجاست ؟ جوانم چه می کند ؟دخترم چه شد ؟

به راستی ما کجای این سوال ها و جواب ها قرار گرفته ایم ؟ کدام دختر دانشجویی که حتی حوصله ندارد عکس های جنگ را ببیند و اخبار آن را بشنود ، از قصه دختران معصوم سوسنگرد با خبر است ؟ آن مظاهر شرم و حیا را چه کسی یاد می کند که بی شرمان دامنشان را آلوده کردند و زنده زنده به رسم اجدادشان به گور سپردند.

کدام پسر دانشجویی می داند هویزه کجاست ؟ چه کسی در هویزه جنگیده ؟ کشته شده و د آنجا دفن گردیده؟ چه کسی است که معنی این جمله را درک کند:

 

"نبرد تن و تانک؟!" اصلا چه کسی می داند تانک چیست ؟ چگونه سر ??? دانشجوی مبارز و مظلوم زیر شنی های تانک له می شود ؟ آیا می توانید این مسئله را حل کنید ؟

 

گلوله ای از لوله دوشکا با سرعت اولیه ی خود از فاصله هزار متری شلیک می شود و در مبدا به حلقومی اصابت نموده و آن را سوارخ کرده وگذر می کند ،حالا معلوم نمایید سر کجا افتاده است ؟ کدام گریبان پاره می شود ؟ کدام کودک در انزوا وخلوت اشک می ریزد؟

 

وکدام کدام...؟ توانستید؟؟ اگر نمی توانید،این مسئله را با کمی دقت بیشتر حل کنید:

 

هواپیمایی با یک ونیم برابر سرععت صوت از ارتفاع ده متری سطح زمین ،ماشین لندکروزی که با سرعت در جاده مهران-دهلران حرکت می نماید،مورد اصابت موشک قرار می دهد،اگر از مقاومت هوا صرف نظر شود. معلوم کنید کدام تن می سوزد؟کدام سر می پرد ؟چگونه باید اجساد را از درون این آهن پاره له شده بیرون کشید ؟چگونه باید آنها را غسل داد ؟چگونه بخندیم و نگاه آن عزیزان را فراموش کنیم؟

 

چگونه می توانیم در شهرمان بمانیم وفقط درس بخوانیم . چگونه می توانیم در ها را به روی خود ببندیم و چون موش در انبار کلمات کهنه کتاب لانه بگیریم ؟ کدام مسئله را حل می کنی؟ برای کدام امتحان درس می خوانی؟ به چه امید نفس می کشی ؟ کیف و کلاسورت را از چه پر می کنی؟ از خیال ، از کتاب ، از لقب شامخ دکتر یا از آدامسی که هر روز مادرت در کیفت می گذارد ؟

 

کدام اضطراب جانت را می خورد ؟ دیر رسیدن به اتوبوس ، دیر رسیدن سر کلاس ، نمره گرفتن؟ دلت را به چه چیز بسته ای؟ به مدرک ، به ماشین ، به قبول شدن در حوزه فوق دکترا ؟"صفایی ندارد ارسطو شدن،خوشا پر کشیدن ،پرستو شدن"

 

آی پسرک دانشجو ، به تو چه مربوط است که خانواده ای در همسایگی تو داغدار شده است ؟ جوانی به خاک افتاده است؟

 

آی دخترک دانشجو ، به تو چه مربوط است که دختران سوسنگرد به اشک نشانده اند ؟ و آنان را زنده به گور کردند ؟هیچ می دانستی؟ حتما نه!...

 

هیچ آیا آنجا که کارون و دجله و فرات بهم گره می ورد ، به دنبال آب گشته ای تا اندکی زبان خشکیده کودکی را تر کنی و آنگاه که قطه ای نم یافتی با امید های فراوان به بالین آن کودک رفتی تا سیرابش کنی اما دیدی که کودک دیگر آب نمی خورد!! اما تو اگر قاسم نیستی ، اگرعلی اکبرنیستی ، اگر جعفر و عبدالله نیستی ، لااقل حرمله مباش ! که خدا هدیه حسین را پذیرفت و خون علی اکبر و علی اصغر را به زمین پس نداد. من نمی دانم که فردای قیامت این خون با حرمله چه خواهد کرد....

پینوشت : دست نوشته ای از شهید احمدرضا احمدی رتبه اول کنکور پزشکی سال 64 ساعتی قبل از شهادت

پینوشت : حل یکی از این معادله ها با شما .

پینوشت : ما کجاییم؟؟؟؟

اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل الله

شهدا ، التماس دعا ، حسابی

التماس دعا
شلیک شده توسط ی یکشنبه 90 تیر 26 جامانده(تخریب چی)

بسم الله الرحمن الرحیم

روزی در تقویم خواهند نوشت : ( تعطیل ، روز فرج مهدی فاطمه (سلام الله)

..............

و بعد در مدینه کنار ساختمان نیمه کار ه ای تابلوی زیر را می بینید:                                                                                   ک

  پروژه ی حرم مطهره بی بی دو عالم حضرت فاطمه ی زهرا

کار فرما : قائم آل محمد

پیمان کار : یاران حضرت

مساحت : وسعت دل تمام شیعیان

پینوشت :فرج مهدی فاطمه ( سلام الله ) اگر لذت بردید 4 صلوات بفرست

اللهم عجل الولیک الفرج 

اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل الله

شهدا ، التماس دعا ، حسابی

التماس دعا

 
شلیک شده توسط ی شنبه 90 تیر 25 جامانده(تخریب چی)

بسم الله الرحمن الرحیم

اَللّـهُمَّ بَلِّغْ مَوْلانَا الاِْمامَ الْهادِیَ الْمَهْدِیَّ الْقائِمَ بِاَمْرِکَ صلوات  الله علیه و علی ابائه الطاهرین  عن جمیع المومنین و المومنات فی مَشارِقِ الاَْرْضِ وَ مَغارِبِها سَهْلِها وَ جَبَلِها وَ بَرِّها وَ بَحْرِها ،وَ عَنّی وَ عَنْ والِدَیَّ مِنَ الصَّلَواتِ زِنَةَ عَرْشِ اللهِ  ، وَ مِدادَ کَلِماتِهِ ، وَ ما اَحْصاهُ عِلْمُهُ وَ اَحاطَ بِهِ کِتابُهُ 

 

 

اَللّـهُمَّ اجْعَلْنی مِنْ اَنْصارِهِ وَ اَعْوانِهِ وَ الذّابّینَ عَنْهُ وَ الْمُسارِعینَ اِلَیْهِ فی قَضاءِ حَوائِجِهِ وَ الْمُمْتَثِلینَ لاَِوامِرِهِ وَ الُْمحامینَ عَنْهُ ، وَ السّابِقینَ اِلى اِرادَتِهِ وَ الْمُسْتَشْهَدینَ بَیْنَ یَدَیْهِ

 

اللهم عجل الولیک الفرج

التماس دعا
شلیک شده توسط ی جمعه 90 تیر 24 جامانده(تخریب چی)

بسم الله الرحمن الرحیم

لطف خدا به مردم دنیا ارائه شد

یکبار شوره زار زمین باغ لاله شد

 پس کوچه های خاکی مشهد پر از شعف

خورشید شهر خامنه27 ساله شد

پرچم دار ولایت

پینوشت : سالروز ولادت حضرت امام خامنه ای تک پرچمدار ولایت بر ولایت مداران مبارک باد.

الللهم ارزقنا شهادت فی سبیل الله

شهدا ، التماس دعا ، حسابی

التماس دعا
شلیک شده توسط ی چهارشنبه 90 تیر 22 جامانده(تخریب چی)

بسم الله الرحمن الرحیم

آمپر جبهه:

خدایا.......

به فکرمان ..... منطق

به قلب مان ..... آرامش

به جسم مان ..... امنیت

به روحم مان .....  پاکی

به وجودمان ..... آزادی

به دست هامان ..... قدرت

به پاهامان ..... سرعت

به چشم هامان ..... زلالی

به زندگی مان ..... عشق

به دوستی مان  ..... تعهد

به تعهد مان ..... صداقت

عطا کن

بیست و سومین موقعیت فرشته :

شهید حسن شفیع زاده

مزار : گلزار شهدای تبریز

 

اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل الله

شهدا ، التماس دعا ، حسابی

التماس دعا

 
پیج رنک

قالب وبلاگ

ابزار وبلاگ